środa, 27 stycznia, 2021
Newsy

Aktualności

Wernisaż w FCK Gdynia

Wernisaż we Franciszkańskim Centrum Kultury Gdynia

   14 listopada 2012 roku przeszedł już do historii, ale zostanie w pamięci jako dzień niezwykły, zarówno w działaniach naszego Stowarzyszenia, jak i Franciszkańskiego Centrum Kultury, które rzadko gości aż tyle osób. Frekwencja dopisała, ogromna przestrzeń zapełniona została przez zaproszonych gości, a po uroczystym otwarciu wystawy, długo jeszcze trwało oglądanie i rozmowy na sali. Przedstawiliśmy ponad 150 prac, co sprawiło, że było czym cieszyć oczy i duszę. Każdy znalazł coś dla siebie do oglądania spośród 19 artystów wystawiających się na wernisażu, a zarząd Stowarzyszenia udzielał wywiadów do prasy i telewizji. W naszej ocenie wydarzenie okazało się sukcesem, a FCK Gdynia poprosiło nas o przedłużenie wystawy o kolejny tydzień.

 
Newsy

Aktualności

Wernisaż w FCK Gdynia - Przygotowania

Przygotowania do wernisażu

  Niesamowite dwa dni przygotowań na pewno zostaną w pamięci osób, które tam były. Z ciemnej i zimnej przestrzeni udało nam się powoli wydobyć ciepło i światło. Dużo żmudnej pracy przy rozstawianiu i wieszaniu prac, ciągłe zmiany koncepcji, bieganie ze sztalugami z jednego kąta w drugi, dbanie o to, by każdy był pokazany w jak najleprzym świetle (w przenośni i dosłownie), dopracowywanie prezentacji i muzyki, to mniej więcej obraz dwóch niezwykłych dni w Gdyni.

Newsy

Aktualności

Zaproszenie na Wernisaż w FCKZAPROSZENIE!
Stowarzyszenie Artystów Pasjonat zaprasza na wystawę zbiorową, która odbędzie się we Franciszkańskim Centrum Kultury Gdynia 14 listopada 2012 roku o godz. 17:00 (dawny dolny kościół przy klasztorze OO. Franciszkanów, Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Ujejskiego 40).

 
Newsy

Aktualności

Zajęcia z Rzeźby

ZAPRASZAMY!

zobacz: Galeria - Rzeźba
Newsy

Aktualności

Wystawa dla Chętnych

Do wszystkich korzystających z pracowni Rumskiej Akt i członków Stowarzyszenia!

Zapraszam do wspólnej wystawy!

Wszyscy chętni do wzięcia w niej udziału, proszę przynieść jak najszybciej swoje prace i zostawić je w pracowni u Joli Kitowskiej. Temat dowolny, z wyłączeniem dosłownych kopii dzieł - nie będą pokazywane.

Każdy z uczestników będzie miał możliwość prezentacji swojego dotychczasowego dorobku twórczego. Ilość dzieł nieograniczona! Warunkiem pokazania obrazu czy rzeźby będzie jej dobry poziom artystyczny.

 

« pierwszapoprzednia1112131415161718następnaostatnia »

Zapraszamy!

• Zajęcia plastyczne dla dzieci,
• Zajęcia z rysunku i malarstwa dla dorosłych,
• Rysunek i malarstwo dla seniorów,
• Przygotowanie do egzaminów na studia,
• Mozliwość korzystania z pracowni dla własnych projektów,
• Tworzenie teczki portfolio,

Zobacz Program Zajęć

Kontakt Informacje

Adres:
ul. Wejhera 3/2, 84-230 Rumia
Telefon kontaktowy:
Jola Kitowska: 605-480-424     Jacek Malinowski: 667-906-948
e-mail:
jolakitowska@hotmail.com     jacekmalinowski@autograf.pl

Kto Jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 
.